خرید سنگ ماه تولد، سنگ ماه تولد شما کدام است؟

سنگ های ماه تولد

صفحه نخست

ریشه اصلی سنگ های ماه تولد به مباحث نجوم و اخترشناسی باز می‌گرد، به گفته اخترشناسان و محققان موسسه گوهر شناسی امریکا (GIA)، ارتباط سنگ با بدن انسان‌ها، خاصیت درمانی دارند و انتخاب سنگ مناسب برای متولدین هرماه، تاثیرات مثبت و شگرفی در حالات روحی و روانی افراد می‌گذارد. اگر با جهان سنگ‌های قیمتی آشنا کمی باشید، احتمالا می‌دانید که هر سنگ خواص منحصر به فردی دارد. از سنگ عقیق گرفته که یکی از سنگ‌های قدیمی است تا سنگ‌هایی که حتی اسم آن‌ها را هم نشنیده‌ایم. اگر برایتان جالب است که بدانید سنگ مناسب شما چیست، در این مقاله قرار است به سراغ تناسب سنگ‌ها با ماه‌های سال برویم. بهترین انتخاب برای شما سنگ مخصوص ماه تولدخودتان است. 

نقش و اهمیت سنگ‌ ماه تولد (Birghstone) در تاریخ

درمانگران چین باستان، از خواص ارتعاشی سنگھا آگاه بوده اند و در کتب کهن توضیحات فراوانی در مورد سنگ‌ها و گوھرھا و تاثیر آنھا بر بدن انسان نوشته اند.
در یونان نیز اهمیت بخشیدن به این موضوع قدمت دیرینه‌ای دارد. حتی گفته شده ارسطو فیلسوف یونانی مشهور، همواره با خود سنگ‌های صیقل‌داده شده را بعنوان منشایی برای رفع بیماری و دفع بدشناسی با خود حمل می‌کرده است.
در دین اسلام نیز استفاده از انگشترهایی با نگین عقیق، حجر الشمس و فیروزه توصیه شده است.

الماس مهم ترین سنگ ماه تولد فروردین است. البته سنگ های جاسپر، سنگ خون، توپاز زرد، یاقوت کبود، آکوامارین نیز سنگ های ماه متولدین فروردین می باشند. هریک از سنگ های موجود در طبیعت خاصیتی ویژه و منحصر به فرد دارند. انرژی از امواج کیهانی عبور می کند و شما به واسطه سنگهایی که به گردن آویخته اید یا به نحوی با بدنتان در تماس قرار دارند به شما منتقل می شود. الماس، یکی از گرانبهاترین و زیباترین بلور های طبیعت با متولدین فروردین ارتباط بیشتری جه دریافت انرژی از سیاره حاکم بر آنها یعنی مریخ برقرار می کند.

سنگ ماه تولد فروردین چیست؟

ماه فروردین

زمرد به عنوان مهم ترین سنگ ماه تولد اردیبهشت، همچنین گارنت، آونتورین، مالاکیت سبز، یاقوت آبی روشن، کوارتز صورتی، سنگ مرجان، کهربا و فیروزه هر یک دارای خواص و انرژی های بی نظیری است که متولدین اردیبهشت میتوانند از آن بهره ببرند. این ماه دارای بیشترین تنوع سنگ تولد را دارد!

سنگ ماه تولد اردیبهشت چیست؟

ماه اردیبهشت

مروارید مهترین سنگ ماه تولد خرداد است. همچنین سنگ های مون استون، یاقوت سفید، سیترین، الکساندریت، کریزوپراس، چشم ببر و زمرد نیز متعلق به متولدین خرداد می باشند. هریک از این سنگ ها دارای ویژگی هایی است که انرژی آنها با ستاره ماه تولد خرداد کاملا سازگاری داشته و باعث هماهنگی بخت و اقبال و تعادل بدنی در زندگی آنها می شود.

سنگ ماه تولد خرداد چیست؟

ماه خرداد

یاقوت سرخ به عنوان سنگ ماه تولد تیر و همچنین زمرد، مون استون (سنگ ماه) و مروارید سنگ های فرعی متولدین تیر ماه می باشند. چنانچه متولدین تیر بخواهند از قدرت های کیهانی ستاره نجومی ماه خود بهرهمند شوید همراه داشتن این چهار سنگ ماه تولد الزامی است!

سنگ ماه تولد تیر چیست؟

ماه تیر

سنگ ماه تولد مرداد زبرجد (پریدوت) است. همچنین اونیکس وعقیق سلمیانی سیاه، ساردونیکس، تورمالین، بلور کوراتز، کارنلین، توپاز طلایی و الماس سنگ های فرعی ماه تولد مرداد می باشند. متولدین برج اسد با استفاده از سنگ های تولد خود می توانند غیرممکن ها را ممکن سازند و انرژی کیهانی را از ستاره نجومی خود دریافت کنند.

سنگ ماه تولد مرداد چیست؟

ماه مرداد

یاقوت کبود سنگ ماه تولد شهریور است، کارنلین، یشم سبز، جاسپر، عقیق خزه ای یا شجر، سیترین، زیرکن، آزوریت – مالاکیت نیز سنگهای فرعی شهریور می باشند. سنگ ماه تولد هر شخص دارای بیشترین تطابق از نظر ارتعاش و انرژی با او است. اغلب آنها یا بصورت سنتی در گذشته و یا به دلیل هماهنگی ستاره نجومی هر فرد با سنگ تولد ماه خود انتخاب شده اند.

سنگ ماه تولد شهریور چیست؟

ماه شهریور

اوپال سنگ ماه تولد مهر است. همچنین لاجورد، زبرجد، یاقوت کبود وعقیق به عنوان سنگ ماه مهر می باشند. این سنگ ها بیشترین ارتباط را با ستاره نجومی مهر ماه یعنی ونوس دارند درنتیجه متولدین مهر می توانند با استفاده از آنها انرژی کائنات را به خود جذب کنند!

سنگ ماه تولد مهر چیست؟

ماه مهر

توپاز بهترین سنگ ماه تولد آبان است. بریل، آمیتیست، یاقوت سرخ، گارنت، آکوامارین، سنگ مرجان، ابسیدین (شیشهٔ آتشفشانی) و اشک آپاچ نیز سنگ های فرعی متولدین آبان هستند. متولدین آبان می توانند با استفاده از این سنگ های ماه تولد خود انرژی کیهانی را از ستاره نجومی خود یعنی اورانوس و مریخ دریافت کنند و ذات اصلی و عنصر وجود خود که آب هست را تقویت و گسترش دهند.

سنگ ماه تولد آبان چیست؟

ماه آبان

سنگ ماه تولد آذر فیروزه است همچنین توپاز زرد و آبی، آمیتیست، یاقوت سرخ، بریل، یاقوت زرد نیز سنگهای فرعی متعلق به ماه تولد آذر می باشند. بسیاری اعتقاد دارند که سنگهای ماه تولد نیروهای سحری و جادویی برایشان دارد. متولدین برج قوس کماندار می توانند با استفاده از سنگ های ماه تولدشان انرژی سیاره مربوط به خود یعنی مشتری را جذب و خوشبختی را نصیب خود کنند.

سنگ ماه تولد آذر چیست؟

ماه آذر

اصلی ترین سنگ ماه تولد دی گارنت است. یاقوت سرخ، عقیق، لاجورد، اونیکس نیز سنگ های فرعی متعلق به دی ماه می باشند. متولدین برج بز با استفاده از این سنگها می توانند بیشترین تطابق و هماهنگی را جهت جذب انرژی کائنات و مخصوصا سیاره خود یعنی زحل را داشته باشند.

سنگ ماه تولد دی چیست؟

ماه دی

بهترین سنگ ماه تولد بهمن آمیتیست است. همچنین گارنت، جاسپر زرد، عقیق سبز، فیروزه، سوژیلیت و اوپال نیز سنگ های فرعی ماه تولد بهمن می باشند. اعتقاد بر این است که سنگ های ماه تولد هر فرد بیشترین تطابق و هماهنگی را با ستاره نجومی و بدن خود دارد. استفاده از این سنگ ها باعث کمک به فرد متولد بهمن برای جذب انرژی کائنات و همچنین سیاره خود یعنی اورانوس می شود.

سنگ ماه تولد بهمن چیست؟

ماه بهمن

اصلی ترین سنگ ماه تولد اسفند آکوامارین است. یشم، سنگ خون، آمیتیست، یاقوت سرخ، یاقوت کبود، بلور کوارتزنیز سنگهای فرعی این ماه می باشند. سمبل ماه تولد اسفند ماهی و سیاره حاکم بر آنها نپتون است. آنها می توانند با استفاده از سنگ ماه تولد خود انرژی کیهانی را از نپتون جذب کنند و طالع خود را با آن هماهنگ سازند.

سنگ ماه تولد اسفند چیست؟

ماه اسفند

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید